Povodom završetka projekta medjugeneracijske saradanje , “Digitalni most“ u Većnici Narodnog univerziteta okupili su se učesnici projekta organizatori i učenici škola koje su učestvovale u ovom projektu.
Volonterima koji su radili sa starijim sugradjanima zahvalnice je uručila Ana Rajčić, kordinator oovg projekta.
Za učesnike ovog projekta ovo je bilo jedno veliko iskustvo u radu sa starijima koji se do sad nisu koristili modernim tehnologijma.
Projekat koji je naišao na veliko odobravanje kod korisnika usluga i dao pozitivne rezultate, nastaviće se na veliki zadovoljstvo starijih sugradjana
