Radio televizija Trstenik
Sport

Novi poraz fudbalera „Trstenika“

Ni posle 360 minuta fudbaleri „Trstenika“ nosu osvojili ni bod a nisu ni zatresli protivničku mrežu. Četvrti uzastopni poraz trsteničani su pretrpeli od odlične eklpe „Budućnosti“ iz Popovca rezultatom 2:0. Mnogo iskusniji i kvalitetniji gosti svoju nadmoćnost su krunisali u drugom poluvremenu, kad su Ivan Jović sa bele tačke i nezadrživi Petar Ikić postigli golove.

Crveni alarm je upaljen u redovima trsteničkog srpskoligaša. Šef stručnog štaba Miljojko Gošić i njegov pomoćnik Dragoljub Pavlović ponudili su ostavke, a UO kluba u razgovorima sa lokalnom samoupravom narednih dana pokušaće da nađe neko rešenje za izlazak iz krize. Trstenik se posle 4 kola nalazi na poslednjem mestu Srpske lige „Istok“ bez bodova i gol razlikom 0:10, a u 5.kolu narednog vikenda gostuju u Resavici kod ekipe „Rembasa“.

Ovaj sajt koristi kolačiće kako bi omogućio bolji uvid u potrebe posetilaca. Ako nastavite dalje da koristite naš sajt, smatraćemo da ste saglasni sa ovim. Prihvatam Detaljnije